www.zkusenosti-hodnoceni.pruvodce.info
Recenze a hodnocení zboží podle zákazníků,
kteří si již tento produkt zakoupili
bod

Recenze a hodnocení
počítačová hra The Elder Scrolls V - Skyrim

   Na těhto stránkách naleznete recenze a hodnocení různých produktů, které můžete zakoupit jak v kamenných obchodech tak i v internetových obchodech. Vložená hodnocení jsou pouze suběktivním pohledem autora hodnocení a nevyjadřují názory a stanoviska provozovatele těchto internetových stránek. Doufáme, že vám zde publikované recenze a hodnocení pomohou při rozhodování o nákupu. Zároveň zde uvádíme i odkazy na některé internetové obchody, kde si můžete toto zboží zakoupit.
   Pokud zde hodnocenou počítačovou hru The Elder Scrolls V - Skyrim vlastníte, budeme velmi rádi, když zde budete publikovat váš vlastní názor na tento produkt a vložíte vlastní recenzi. Upozorňujeme, že příspěvky jsou moderovány a před jejich zveřejněním je kontrolují administrátoři těchto stránek.
Obrázek produktu Popis:
Děj The Elder Scrolls V: Skyrim se odehrává 200 let po událostech ze IV. dílu. V době občanské války v království Skyrim, při níž byl právě zavražděn panovník. Budoucnost říše Skyrim, stejně jako celého království visí na vlásku. Jediný, kdo může udržet rovnováhu, jste vy.

Herní svět bude stejně otevřený a rozlehlý jako v Oblivionu. Nabídne vám rozmanité fantasy prostředí, které budete moci prozkoumávat podle vašich přání. Na výběr budete mít širokou paletu postav a v kombinaci s legendárně variabilním dějem si hraní jistě užijete. Nebudou chybět ani stovky zbraní, kouzel, či schopností.

Nový herní systém vám umožní definovat vlastní postavu. Naučíte se tajemství draků a následně budete moci využívat jejich sílu pro sebe. To vše v novém grafickém kabátu s dokonale zpracovaným prostředím s plujícími oblaky, rozeklanými horami, rušnými městy a starověkými dungeony.

   Skyrim přináší fantasy epos v otevřeném herním světě, tlačí hru a technologii virtuálního světa do nových výšin. Hrát můžete za libovolný typ postavy, jaký si jen umíte představit a děláte, co chcete. Legendární svoboda volby, vyprávění a dobrodružství série The Elder Scrolls je realizováno jako nikdy předtím. Nový herní engine v Skyrim oživuje komplexní virtuální svět s oblaky plovoucími po obloze, rozeklanými horami, rušnými městy, svěžími poli a starověkými dungeonů. Vyberte si ze stovek zbraní, kouzel a schopností. Nový systém postav umožňuje hrát jak chcete a definovat se svými činy. Bojujte se starověkými draky, jako nikdy předtím. Jak Dragonborn se naučte jejich tajemství a využijte jejich sílu ve svůj prospěch.
Počítačovou hru The Elder Scrolls V - Skyrim můžete zakoupit v internetovém obchodě   Obchod


Porovnání cen tohoto zboží v různých internetových obchodech naleznete na stránce   porovnání cen
Recenze počítačové hry The Elder Scrolls V - Skyrim:
Následující recenze na tuto stránku vložili sami návštěvníci těchto těchto stránek a názory, hodnocení a recenze zde publikované jsou pouze
suběktivním pohledem autorů a nevyjadřují názory a stanoviska provozovatele těchto internetových stránek.
 Tuto recenzi napsal admin:
 Hodnocení:  hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
Recenze:
   Jedná se o pokračování legendy mezi RPG. Nyní zažijete drsný příběh o dracích a hrdinství. Skyrim přináší rozsáhlý otevřený svět s obrovskou volností. Stejní vývojáři pracovali i na Fallout 3 a je to vidět. Máte téměř neomezené možnosti volby kým chcete být, co dělat, jak postavy vytvoříte. Pokud znáte předchozí díly, tak se příběh tentokrát odehrává v jedné z provincií, která se jmenuje Skyrim. Jak již možná sám název napovídá odehrává se děj tentokrát v drsném severském prostředí. Je zde zima, nebezpečno a žijí zde nebezpeční tvorové. Tento díl má novo a trofám si říct že lepší koncepci ovládání. Mnohem lépe teď dokážete čelit útokům občas z oblohy útočících draků. S ohromnou volností souvisí to, že můžete vždy dělat, co vás právě baví a to až tak že můžete narazit na problém co vůbec dělat. S ohromnou volností a rozsáhlostí herního světa také bohužel souvisí velké množství bugů (chyb). Za tu volnost to ale snad omluvíte.
Pro:
   Výborné ovládání v boji, ohromný herní svět, naprostá volnost v hraní.
Proti:
   Hra vás nevede k jednotlivým úkolům, které jsou rozházené po celém herním světě, ve kterém se můžete i ztratit. Poměrně hodně chyb.
Napište své vlastní zkušenosti:
 
Vaše jméno: 
 

Celkové hodnocení: 
(více hvězdiček = lepší) 
hvezdička
hvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
 

Recenze (hodnocení): 
 

Pro: 
 

Proti: 
 
Antispam:  opište zobrazený kód (ochrana proti robotům):
 
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište komentáře, které přímo nesouvisí s tímto produktem.
Vyplňte prosím všechna pole i když nezbytná jsou pouze ta, která jsou označena červeně.
Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.
Bez vyplněného jména, recenze (celkového hodnocení zboží) a antispamového kódu bude obsah
odeslaného formuláře automaticky zahozen.
 
   
bod
Custom Search
Copyright © 2011-2018 PRUVODCE.info - všechna práva vyhrazena         Zásady ochrany osobních údajů         Kontakt