www.zkusenosti-hodnoceni.pruvodce.info
Recenze a hodnocení zboží podle zákazníků,
kteří si již tento produkt zakoupili
bod

Recenze a hodnocení
počítačová hra Need For Speed: Shift 2 Unleashed

   Na těhto stránkách naleznete recenze a hodnocení různých produktů, které můžete zakoupit jak v kamenných obchodech tak i v internetových obchodech. Vložená hodnocení jsou pouze suběktivním pohledem autora hodnocení a nevyjadřují názory a stanoviska provozovatele těchto internetových stránek. Doufáme, že vám zde publikované recenze a hodnocení pomohou při rozhodování o nákupu. Zároveň zde uvádíme i odkazy na některé internetové obchody, kde si můžete toto zboží zakoupit.
   Pokud zde hodnocenou počítačovou hru Need For Speed: Shift 2 Unleashed vlastníte, budeme velmi rádi, když zde budete publikovat váš vlastní názor na tento produkt a vložíte vlastní recenzi. Upozorňujeme, že příspěvky jsou moderovány a před jejich zveřejněním je kontrolují administrátoři těchto stránek.
Obrázek produktu Popis:

   Velmi úspěšná série SHIFT se vrací na trať pod titulem SHIFT 2 UNLEASHED, aby fanouškům motorsportu přinesla ty dosud nejrealističtější závodní zážitky. V Bitvách závodníků na vlastní kůži zažijete bezkonkureční zpracování fyzické náročnosti a v určitém ohledu až brutality pilotování závodního speciálu v rychlostech přes 300 km/h. Až děsivě autentická fyzika a model poškození tratí a vozů, adrenalinové noční závody a věrný dojem z jízdy ve vysoké rychlosti v kombinaci s pohledem kamery z helmy jezdce vás posadí pevně přimo doprostřed akce. Při intenzivních soubojích o prvenství na cílové čáře pocítíte každou srážku i nerovnost na trati.

    Need for Speed: Shift 2 Unleashed je závodní hra. Jedná se již o 17. titul série Need for Speed. Hru vyvinula společnost Slightly Mad Studios a publikoval Electronic Arts. Hra byla vydána v průběhu března a dubna 2011.

    Jedná se o přímé pokračování hry Need for Speed: Shift vydané v roce 2009. Tento díl celkově rozšiřuje hratelnost hry a vylepšuje některé funkce. Hra obsahuje více než 145 automobilů od více než 37 výrobců. Tento díl obsahuje také uvádí některé nové doplňky jako kamery na helmě nebo noční závody.

    Kamera na přilbě řidiče se pohybuje s hlavou řidiče takže máte lepší a realističtější pocit z jízdy. Tento efekt je zvláště zajímavý při skocích a při jízdě po nerovném povrchu. Při vyšších rychlostech můžete pozorovat na okrajích obrazu z kamery tunelový efekt, který trápí při vysokých rychlostech i skutečné závodníky.

    Už hned po vydání této hry byly recenze většinou kladné. GameTrailers hodnotili hru na 8,9. K dispozici sice nejsou žádné průlomové nové funkce ale jedná se o velmi realistický automobilový simulátor. Jízdní model je skutečně realistický.
Počítačovou hru Need For Speed: Shift 2 Unleashed můžete zakoupit v internetovém obchodě   Obchod


Porovnání cen tohoto zboží v různých internetových obchodech naleznete na stránce   porovnání cen
Recenze počítačové hry Need For Speed: Shift 2 Unleashed:
Následující recenze na tuto stránku vložili sami návštěvníci těchto těchto stránek a názory, hodnocení a recenze zde publikované jsou pouze
suběktivním pohledem autorů a nevyjadřují názory a stanoviska provozovatele těchto internetových stránek.
 Tuto recenzi napsal admin:
 Hodnocení:  hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
Recenze:
   Jedná se tu realističtější větev série Need For Speed. K dispozici je velký počet nejrůznějších aut a prostředí. Pocit rychlost a reálnosti si můžete užít třeba z pohledu kamery umístěné na přilbě řidiče. Podle mého názoru je to nejlepší a nejrealističtější závodní automobilový simulátor vůbec. K dispozici je velké množství tratí. Zajímavá může být například jízda v noci s vypnutými reflektory.
Pro:
   Mnoho aut, dostatek tratí, poměrně dobrý jízdní model.
Proti:
   Skoro žádné změny od minulého dílu. Poměrně vysoká cena.
Napište své vlastní zkušenosti:
 
Vaše jméno: 
 

Celkové hodnocení: 
(více hvězdiček = lepší) 
hvezdička
hvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
 

Recenze (hodnocení): 
 

Pro: 
 

Proti: 
 
Antispam:  opište zobrazený kód (ochrana proti robotům):
 
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište komentáře, které přímo nesouvisí s tímto produktem.
Vyplňte prosím všechna pole i když nezbytná jsou pouze ta, která jsou označena červeně.
Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.
Bez vyplněného jména, recenze (celkového hodnocení zboží) a antispamového kódu bude obsah
odeslaného formuláře automaticky zahozen.
 
   
bod
Custom Search
Copyright © 2011-2019 PRUVODCE.info - všechna práva vyhrazena         Zásady ochrany osobních údajů         Kontakt