www.zkusenosti-hodnoceni.pruvodce.info
Recenze a hodnocení zboží podle zákazníků,
kteří si již tento produkt zakoupili
bod

Recenze a hodnocení
multimediální přehrávač Evolve Solaris

   Na těhto stránkách naleznete recenze a hodnocení různých produktů, které můžete zakoupit jak v kamenných obchodech tak i v internetových obchodech. Vložená hodnocení jsou pouze suběktivním pohledem autora hodnocení a nevyjadřují názory a stanoviska provozovatele těchto internetových stránek. Doufáme, že vám zde publikované recenze a hodnocení pomohou při rozhodování o nákupu. Zároveň zde uvádíme i odkazy na některé internetové obchody, kde si můžete toto zboží zakoupit.
   Pokud zde hodnocený multimediální přehrávač Evolve Solaris vlastníte, budeme velmi rádi, když zde budete publikovat váš vlastní názor na tento produkt a vložíte vlastní recenzi. Upozorňujeme, že příspěvky jsou moderovány a před jejich zveřejněním je kontrolují administrátoři těchto stránek.
Popis:
EVOLVE Solaris: Android, Internet, YouTube, 1080p, MKV, 1GB LAN, USB 3.0, Dolby, DTS, HDMI

   Špičkový multimediální přehrávač nové generace s operačním systémem Android a možností instalovat některé z dalších dostupných aplikací, brána do světa multimédií a internetu na TV, web, e-mail, sociální sítě, pozice pro interní 3.5'' HDD, podpora mnoha video, audio, obrázkových a titulkových formátů, Full HD, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0 host, HDMI, GLAN, čtečka paměťových karet SD/SDHC, atraktivní design, nízká spotřeba.

   Multimediální přehrávač nové generace představuje společnost Evolve pod názvem Solaris. Proti běžným multimediálním přehrávačům nabízí mnohem víc, stane se opravdový centrem vašeho obývacího pokoje. Nejen, že přehrává moderní multimediální soubory, ale také přemění vaši televizi na okno do světa internetu a díky operačnímu systému Android můžete instalovat do mediálního centra některé z dalších dostupných aplikací.

   EVOLVE Solaris má opravdu bohatou výbavu. Máte možnost sledovat YouTube, stahovat si soubory, posílat e-maily, chatovat, přistupovat k sociálním sítím a zkrátka surfovat po internetu prostřednictvím vestavěného prohlížeče, prohlížet fotografie a to vše z pohodlí pohovky před velkoplošným televizorem. Připojit si budete moci i bezdrátovou klávesnici a myš a rázem se z přehrávače stane takový malý počítač a z televize ohromný monitor. Přehrávač má i atraktivní design, vhodný do každého obýváku.

   Velmi solidní je také hardwarová výbava. Máte možnost instalace interního 3.5'' SATA pevného disku, nebo se nabízí k využití jedno rozhraní USB 3.0 a dvě USB 2.0 host pro připojení externích datových úložišť. Z A/V konektorové výbavy je k dispozici především moderní multimediální HDMI, zvukový stereo, CVBS a zvukový koaxiální (digital S/PDIF) výstupy. Samozřejmě nechybí ani Gigabitová síťová karta pro připojení k domácí síti a čtečka paměťových karet SD/SDHC. Pokud preferujete připojení k bezdrátovým Wi-Fi sítím je možné dokoupit USB dongle (není součástí balení). Přístroj podporuje přehrávání multimediálních dat z interního pevného disku, externího USB disku, USB flashdisku, paměťové karty nebo streamování obrazu i zvuku přes počítačovou síť z počítače/notebooku nebo jiného zařízení v síti. EVOLVE Solaris - Android, Internet, YouTube, 1080p, MKV, 1GB LAN, USB 3.0, Dolby, DTS, HDMI

   Mediální centrum podporuje skutečně široké spektrum formátů, mezi videoformáty včetně kodeků patří H.264, MKV, WMF, MOV, AVI, MP4, MPG, MPEG, MinusVR, TS/M2TS/TP/TRP, ISO, IFO, VOB, MPEG1/2/4, DivX, Xvid, WMA, BD Video (BD ISO/BD folder), DVD Video (DVD-video image), ASF, FLV, RM, RMVB, DAT, zvukové formáty MP3, WMA, WMA pro, WAW, LPCM, AAC, OGG Vorbis, Dolby Digital AC3, DTS, DTS-Master Audio, RA-Cook, FLAC a obrázky typu JPEG, PNG, BMP, GIF. Nebyla opomenuta ani podpora titulků SRT, SUB, SMI, IDX, SSA, ASS.

   Velmi příznivé jsou hodnoty spotřeby: v provozu cca. 10 W (s pevným diskem – v závislosti na modelu disku) a v pohotovostním režimu do 1 W. Součástí balení je samozřejmě i dálkové ovládání. Rozměry přístroje jsou 190 x 55 x 160 mm a hmotnost 700 g (bez pevného disku).

Parametry:
Bezdrátové připojení: 802.11b/g
DivX s titulky: Ano
Full HD: Ano
Integrovaný HDD: Ne
Podpora SATA disků: 3.5''
RJ-45: Ano
TV tuner: Ne
USB: Ano


Porovnání cen tohoto zboží v různých internetových obchodech naleznete na stránce   porovnání cen
Recenze multimediálního přehrávače Evolve Solaris:
Následující recenze na tuto stránku vložili sami návštěvníci těchto těchto stránek a názory, hodnocení a recenze zde publikované jsou pouze
suběktivním pohledem autorů a nevyjadřují názory a stanoviska provozovatele těchto internetových stránek.
 Tuto recenzi napsal FIK:
 Hodnocení:  hvezdičkahvezdička
Recenze:
   Přikoupil jsme interní hard disk. Přehrávač ho stále nevidí ani po korektní naformátování a ověření funkčnosti ve stolním počítači. Manuál má 25 řádků a je o ničem. Stejně přehrávač nevidí i přikoupený WiFi modul s anténou, deklarovaný Alzou přímo pro Solaris. Některé klíčové funkce přehrávače jsou v režimu 'dodělej si sám'. Např. příjem digitálního vysílání TV, sdílení disku na síti.
Pro:
   Obrovská nabídka funkcí.
Proti:
   Těžko se hledá, proč většina funkcí nefunguje.
 Tuto recenzi napsal Jirka:
 Hodnocení:  hvezdičkahvezdičkahvezdička
Recenze:
   Multimediální přehrávač s Androidem. Slušně podporované internetové služby.
Pro:
   USB 3.0, nízká spotřeba, internetové služby
Proti:
   Hlasitý větráček, výkon by mohl být vyšší, prohlížeč nepodporuje flash.
 Tuto recenzi napsal Láďa:
 Hodnocení:  hvezdičkahvezdičkahvezdička
Recenze:
   Zatim se mi nepodařilo rozchodit SAMBU, když dám sdílet v počítači nějakou složku, tak ji přehrávač nevidí. Vidím jen počítač v síti a když dám připojit, tak to napíše, že nemám žádná sdílená data. Když nainstaluji z disku nějakou aplikaci .apk, tak se mi nezobrazí v menu pod aplikacemi. Nainstaloval jsem treba Trilliana, který bez problémů funguje, ale když ho ukončím, tak už nevím jak ho znovu spustit.
Pro:
   - - - - -
Proti:
   - - - - -
Napište své vlastní zkušenosti:
 
Vaše jméno: 
 

Celkové hodnocení: 
(více hvězdiček = lepší) 
hvezdička
hvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
 

Recenze (hodnocení): 
 

Pro: 
 

Proti: 
 
Antispam:  opište zobrazený kód (ochrana proti robotům):
 
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište komentáře, které přímo nesouvisí s tímto produktem.
Vyplňte prosím všechna pole i když nezbytná jsou pouze ta, která jsou označena červeně.
Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.
Bez vyplněného jména, recenze (celkového hodnocení zboží) a antispamového kódu bude obsah
odeslaného formuláře automaticky zahozen.
 
   
bod
Custom Search
Copyright © 2011-2019 PRUVODCE.info - všechna práva vyhrazena         Zásady ochrany osobních údajů         Kontakt