www.zkusenosti-hodnoceni.pruvodce.info
Recenze a hodnocení zboží podle zákazníků,
kteří si již tento produkt zakoupili
bod

Recenze a hodnocení
multimediální přehrávač eGreat EG-R200PRO II

   Na těhto stránkách naleznete recenze a hodnocení různých produktů, které můžete zakoupit jak v kamenných obchodech tak i v internetových obchodech. Vložená hodnocení jsou pouze suběktivním pohledem autora hodnocení a nevyjadřují názory a stanoviska provozovatele těchto internetových stránek. Doufáme, že vám zde publikované recenze a hodnocení pomohou při rozhodování o nákupu. Zároveň zde uvádíme i odkazy na některé internetové obchody, kde si můžete toto zboží zakoupit.
   Pokud zde hodnocený multimediální přehrávač eGreat EG-R200PRO II vlastníte, budeme velmi rádi, když zde budete publikovat váš vlastní názor na tento produkt a vložíte vlastní recenzi. Upozorňujeme, že příspěvky jsou moderovány a před jejich zveřejněním je kontrolují administrátoři těchto stránek.
Obrázek produktu Popis:
Multimediální přehrávač 3.5" HDD, Realtek 1185DD, Full HD, DivX, XviD, AVI, MPEG (1/2/4), ASF, MOV, VOB, DVD/BD ISO, H.264, Matroska (MKV), MP3, WMA, WAV, OGG, DTS, USB 3.0, HDMI, WiFi, GLAN, dálkové ovládání.

Aktualizovaná verze úspěšného modelu EG-R200PRO udržující si výtečný poměr cena/výkon/konektivita. Nový model přichází se silnějším procesorem, který oproti svému předchůdci podporuje gigabitovou LAN síť a je postaven na SDK verze 4 s automatickým skenováním obsahu disku a filtrováním multimediálních souborů podle zvolených parametrů (velikost, datum, abeceda, interpret, atd.). Díky použité GLAN se rychlost přenosu mezi PC a přehrávačem pohybuje od 15-20 MB/s, což je 3krát více, než u předchozí generace! Dá se tedy považovat jako výhodná alternativa NAS serveru, z kterého si budete moci svižně streamovat multimediální obsah do celé domácnosti.

Na přehrávači si přehrajete prakticky všechny myslitelné audio/video/foto formáty. Zaujme podpora DVD-ISO i BD-ISO formátů. Oproti většině multimediálních center se vyznačuje odolným hliníkovým tělem, Wi-Fi 802.11n připojením již v základní výbavě (Wi-Fi anténa je součástí balení) a speciálním konektorem Bare SATA pro připojení externího 2,5/3,5" pevného disku nebo DVD a Blu-ray mechaniky bez nutnosti zvláštního napájení! Konkrétní model je dodáván jako box bez osazeného interního HDD. Instalace volitelného 3,5" SATA HDD je velmi jednoduchá.

Video obsah si budete moci přehrávat v plném HD rozlišení 1080p přes HDMI výstup ve verzi 1.3. Toto moderní rozhraní rovněž podporuje audio tok vysoké kvality DTS-HD Master Audio pro zajištění křišťálově čisté reprodukce v konfiguraci až 7.1. Pro odesílání zvukové informace v digitální kvalitě např. do AV přijímače velmi dobře poslouží dvojice S/PDIF konektorů (koaxiální i optický). Potěší i podpora bezeztrátového hudebního formátu FLAC. Samozřejmostí je poté možnost přehrávání kompresních formátů včetně MP3 a WMA.

Vestavěná Wi-Fi karta splňující standard bezdrátových sítích 802.11n se zaslouží začlenění přehrávače do vaší místní síti s vysokorychlostními datovými přenosy. Síťové funkce jsou dostupné i kabelově přes LAN rozhraní s maximální přenosovou rychlostí 1000 Mbit/s. Vyměňovat data v reálném čase bude možné s počítači vybavené operačními systémy Microsoft Windows i Linux pod taktovkou Samba serveru. Jistě potěší i internetové funkce umožňující např. přístup k videím uloženým na populárním serveru YouTube nebo fotogaleriím Picasa.

Parametry a specifikace:

Hardware:
Procesor: Realtek 1185DD 500 MHz
Paměť: 256 MB DDR2 SDRAM, 256 MB NAND Flash

Datové úložiště:
Bez osazeného HDD
Velikost pozice: 3,5"
Rozhraní: SATA
Max. kapacita: 2 TB
Formát: NTFS/FAT 32

Podporované kodeky:
Video: MPEG1, VCD1.0/2.0, SVCD, HD MPEG2 MP/HL, ISO, IFO, VOB, TS, HD MPEG4 SP/ASP, Xvid, H.264 BP@L3, MP@L4.1, HP@L4.1, WMV9, VC-1 AP@L3, DivX3/4/5, XVID SD/HD, RM/RMVB 8/9/10
Audio: MPEGLayer I 1/2/3(2-CH),MPEG II 1/2(Multi-Channel), LPCM, ADPCM, FLAC, AAC, WAV, OGG, DTS, DTS -HD Master Audio, LBR, DTS DownMix, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, RA1/RA-cook/RA-Lossless

Podporované formáty:
Video: RM/RMVB, MPEG1/2/4 Elementary (M1V, M2V, M4V), MPEG1/2 PS (M2P, MPG), MPEG2 Transport Stream (TS, TP, TRP, M2T, M2TS, MTS), VOB, AVI, ASF, WMV, Matroska (MKV), MOV (H.264), MP4, RMP4, IFO, BDMV, BD-ISO.DVD-ISO, MINI BD, BD-9, BD25, RBD, D5, D9, DVD, CD
Audio: AAC, M4A, MPEG audio (MP1, MP2, MP3, MPA), WAV, OGG, WMA
Foto: JPG, BMP, PNG, GIF
Titulky: SRT, SMI, SUB, SSA, IDX+SUB, PGS, podpora českých titulků v CP1250/ UTF-8

Vnější rozhraní:
1x HDMI 1.3 výstup
1x komponentní video výstup (Y, Pr, Pb)
1x kompozitní video výstup
1x digitální optický audio výstup S/PDIF
1x digitální koaxiální audio výstup S/PDIF
1x analogový stereo audio výstup
2x USB 2.0 Host
1x USB 3.0 Slave
1x LAN 10/100/1000 Mbit/s (RJ-45)
1x konektor pro Wi-Fi anténu
1x Bare SATA port

Rozměry:
197 x 180 x 50 mm (Š × H × V)

Hmotnost:
1 kg

Napájení:
12 V DC/3 A přes dodávaný adaptér

Dodávané příslušenství:
Napájecí adaptér
Napájecí kabel
HDMI 1.3 kabel
SATA kabel pro externí DVD nebo HDD
Dálkový ovladač (45 tlačítek)
Wi-Fi anténa
Příručka rychlého nastavení
Multimediální přehrávač eGreat EG-R200PRO II můžete zakoupit v internetovém obchodě   Obchod


Porovnání cen tohoto zboží v různých internetových obchodech naleznete na stránce   porovnání cen
Recenze multimediálního přehrávače eGreat EG-R200PRO II:
Následující recenze na tuto stránku vložili sami návštěvníci těchto těchto stránek a názory, hodnocení a recenze zde publikované jsou pouze
suběktivním pohledem autorů a nevyjadřují názory a stanoviska provozovatele těchto internetových stránek.
 Tuto recenzi napsal(a) Jirka:
 Hodnocení:  hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
Recenze:
   Tento přehrávač mám asi měsíc a zatím jsem maximálně spokojený. Přehrál zatím úplně všechno a bez jakýchkoli problémů. Má v sobě zabudovaný větráček - ten není vůbec slyšet. WiFi připojení nepoužívám, ale po kabelu funguje komunikace s počítačem i do internetu bez problémů. Jen mi vadí, že filmy v menu výběru filmů nejsou řazeny abecedně ale jaksi náhodně. Řeším to spouštěním přes Manager, kde jsou soubory řazeny správně. Přístup k televizním archivům funguje hlavně u ČT. Archivy Novy i Primy často nejdou přehrát. Celkově jsem spokojený. Jen ještě poznámku - po výpadku proudu se přístroj sám spustí i když byl před tím v pohotovostním stavu.
Pro:
   Vše přehraje, tichý, poměrně rychle nabíhá, snadná obsluha - menu v češtině. Aktivní česká komunita je zárukou pravidélného upgrade firmware.
Proti:
   Sám se nastartuje po výpadku proudu, neřadí filmy abecedně, nutnost stáhnout a nainstalovat nový firmware, což není zcela triviální a v původním firmware chyběla spousta možností v Menu.
Napište své vlastní zkušenosti:
 
Vaše jméno: 
 

Celkové hodnocení: 
(více hvězdiček = lepší) 
hvezdička
hvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
hvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdičkahvezdička
 

Recenze (hodnocení): 
 

Pro: 
 

Proti: 
 
Antispam:  opište zobrazený kód (ochrana proti robotům):
 
Dodržujte diakritiku, nevkládejte HTML značky a nepište komentáře, které přímo nesouvisí s tímto produktem.
Vyplňte prosím všechna pole i když nezbytná jsou pouze ta, která jsou označena červeně.
Upozorňujeme, že diskuse je moderovaná a všechny komentáře podléhají schválení.
Bez vyplněného jména, recenze (celkového hodnocení zboží) a antispamového kódu bude obsah
odeslaného formuláře automaticky zahozen.
 
   
bod
Custom Search
Copyright © 2011-2019 PRUVODCE.info - všechna práva vyhrazena         Zásady ochrany osobních údajů         Kontakt